Letenky a letiská

Honduras disponuje dostatkom medzinárodných letísk. Najvyužívanejšie je päť kilometrov juhozápadne od Tegucigalpa v Toncontíne, kde sa nachádza medzinárodné letisko Tegucigalpa ( TGU ). Menšie medzinárodné letiská sa nachádzajú tiež v San Pedro Sula je to SAP, Dr Ramón Villeda Morales, v La Ceiba LCE, Golosón a v Roatán – RTB, Dr Juan Manuel Galvez.

Letecké spoločnosti poskytujúce služby v regióne z hlavných medzinárodných letísk sú TACA, Copa Air, Delta Air Lines, Continental Airlines, Spirit a American Airlines.

last minute hondurasVäčšina medzinárodných letísk s každodennými letmi z Atlanty, Miama, Fort Lauderdale, New Yorku a Houstone lietajú do San Pedro Sula, Tegucigalpa a Roatan. Honduras má dobré letecké spojenia z Európy, zo susednými štátmi a Severnou Amerikou. Medzi hlavným mestom Hondurasu a hlavnými mestami iných krajín, lietajú každodenne tri miestne linky a to – Isleńa Airlines, Sosa Airlines a Rollins Air. ( Sosa Airlines, Isleńa Airlines  uskutočňujú lety do Utila a na ostrovy Bay Island ).

Iberia, Španielsko uskutočňujú lety z Madridu do San Pedro Sula, z Guatemala City (spojenie s TACA ). Maya Island Air má tiež priamy lety z Belize do San Pedro Sula. Z letovísk Tegucigalpa, San Pedro Sula a La Ceiba vás lietadlá prepravia na ostrovy Bahia.

Ak hľadáte letenky do Hondurasu, využite služby a nášho dlhodobého, spoľahlivého partnera: www.euro-letenky.sk

tegucigalpa letisko

Medzinárodné letisko v južnej časti hlavného mesta Hondurasu, Tegucigalpe.